MyFeed Personalized Content
כפות הידיים של ההורים עוטפות את כפות רגליו של התינוק

אודות

המחויבות שלנו  

אנו מאמינים ביכולתו של המזון לשפר את איכות החיים של כולנו, ולכן, שואפים לסייע בעיצוב עולם טוב ובריא יותר לבני אדם ולכדור הארץ. אנחנו תומכים בהנקה, מכירים בנחיצותה ודואגים ליישם מדיניות מובילה של שיווק תמ"ל באופן אחראי.  

נסטלה נוגעת בחייהם של מיליארדי בני אדם מדי יום ביומו: החל בחקלאים, המגדלים את הרכיבים בהם אנו משתמשים, בלקוחותינו ובקהילות שבהן אנו חיים ועובדים.  

 

חשיבות התזונה באלף הימים הראשונים  

אנו מאמינים שתזונת תינוקות היא הרבה יותר מתמ"ל לתינוקות ולפעוטות. מדובר באפשרות לעתיד בריא ומוצלח יותר, באמצעות תזונה נכונה ושיטות הזנה והאכלה נאותות, באלף הימים הראשונים של החיים. 

1000 הימים הראשונים לחיים, מהווים חלון הזדמנויות ייחודי וחשוב לתכנון עתיד בריא ומצליח יותר. ספירת הימים מתחילה ממש מרגע ההפריה, דרך ההיריון ועד ליום שימלאו לפעוט שנתיים, כאשר לתזונה באלף הימים הראשונים של החיים, נודעת חשיבות מכרעת לבריאות עתידית, צמיחה והתפתחות אופטימליים. 

אנו תומכים בהמלצת ארגון הבריאות העולמי להנקה, כך שאימהות (שיכולות) יניקו את ילדיהן בששת החודשים הראשונים לחייהם, ולאחר מכן, ישלבו בהדרגה מזונות משלימים, לצד ההנקה עד לגיל שנתיים ומעבר לכך, ככל שהאם והתינוק מעוניינים בכך. המציאות מגלה לנו, שלא כל האימהות יכולות או רוצות להניק, ומחקרים מוכיחים כי חיוני שתינוקות שאינם יונקים יקבלו חלופות באיכות הגבוהה ביותר, שהוכחו מחקרית כחלופות טובות ואיכותיות לחלב אם.  

ביחד, נטפח דור בריא יותר 

תוכנית התזונה המקיפה שבנינו לאלף הימים הראשונים מספקת ידע וכישורים, שיעזרו לכם לבחור את המזון והמאכלים הנכונים במהלך ההיריון ובשנתיים הראשונות לחיי ילדיכם.  

 

איכות ובטיחות  

בריאותם ובטיחותם של תינוקות עומדות בראש סדר העדיפויות שלנו ואנו מחויבים לשימוש ברכיבים באיכות הטובה ביותר וליישום תקני הבטיחות המחמירים ביותר על מוצרינו, גם אם אלה גבוהים מדרישות התקנות המקומיות.  

אנו מתכננים מפתחים את מוצרינו כך שיתאימו לכל שלב בגדילתם והתפתחותם הנאותה והתקינה של תינוקות ואנו משתמשים רק בחומרי גלם שמקורם ידוע ושנבדק מחקרית. כל מוצרינו עומדים בתקנים המחמירים שלנו, כמו גם בתקני איכות ובטיחות בינלאומיים ומקומיים.  

לאורך השנים אנו בנסטלה:  

  • משיקים עוד ועוד מוצרים מזינים  

  • מפחיתים סוכרים, נתרן ושומן  

  • מוסיפים ירקות, סיבים ודגנים מלאים  

  • מפשטים את רשימות הרכיבים  

  • מעשירים במיקרו-נוטריאנטים וברכיבים חדשניים  

  

היסטוריה   

ההיסטוריה שלנו מתחילה ב- 1866, עם הקמת חברת Anglo-Swiss Condensed Milk Company.  בשנת 1867 פיתח אנרי נסטלה מזון לתינוקות פורץ דרך, ובשנת 1905 החברה שייסד התמזגה עם Anglo-Swiss והוקמה החברה הידועה כיום בשם קבוצת נסטלה. 

תמיכה בהענקת ההתחלה הטובה ביותר לתינוקות, כמו גם תמיכה באימהות במהלך אלף הימים הראשונים של התינוקות שלהן, הם המניעים הגדולים ביותר שלנו ב-150 השנים האחרונים. 

 

חדשנות ואחריות סביבתית  

הדרך שלנו לעמוד בדרישות האוכלוסייה הצומחת היא חדשנות, תוך שמירה על הסביבה.  

בתחום המחקר והפיתוח אנו יוזמים ומפעילים אפשרויות חסרות תקדים בתחום המדע והטכנולוגיה, כדי להציע מוצרי מזון בטוחים ואיכותיים, במחיר שווה לכל נפש.  

בנסטלה אימצנו גישה רבת פנים לחדשנות. עבורנו, טיפוח הדורות הבאים אינו מסתכם בייצור מוצרים. אנו מאמינים בכל ליבנו שאנו יכולים לתרום לעתיד בריא יותר, בכך שנהיה חלק מהפתרון שעוזר לאימהות ולתינוקות לקבל תזונה מיטבית.  

אנו מאמינים בכוחו של המזון לשפר חיים וכאחת הספקיות הגדולות של מוצרי תזונה, אנו גאים ביכולתנו ללוות מיליוני משפחות ברחבי העולם במסענו להגשמת יעדנו.